Autoservis DS, s.r.o.

O nás

Úvod / O nás

Autoservis DS, s.r.o.

Firma Autoservis DS, s.r.o. – nezávislá autoopravna vznikla v roce 2003 jako nástupce fyzické osoby – OSVČ, na trhu tak působíme již více než 20 let. Za tu dobu jsme opravili bez nadsázky tisíce automobilů.

Od začátku se specializujeme na opravy vozů značky MINI. Běžně však opravujeme a servisujeme všechny značky automobilů. Mezi naše zákazníky patří i majitelé vozů exkluzivních značek, jako Posrche, Ferrari, Maserati, Chevrolet Corvette a jiné.

V případě potřeby nabízíme také zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy a službu fleet servis leasingových a firemních vozidel.

Neváhejte s navštivte náš autoservis, kde Vašemu vozu poskytneme prvotřídní servis, naši provozovnu najdete v městské části Brno-Zábrdovice na ulici Bratislavská 23/25.

S vámi již od roku 2003

Děkujeme za pozitivní recenze

Přidávám se s velmi pozitivní zkušeností s tímto autoservisem. Poprvné jsem řešil sjeté vrzdy a vše bylo opraveno tip top. Teď jsem měl dost naspěch a tak jsem po první pozitivní zkušenosti volal znovu.

Vše proběhlo přesně podle domluvy a za sebe mohu říct, že i za velmi přijatelné ceny. Doporučuji !!!

G. Medon

Zdroj: firmy.cz

Skvělý autoservis. Vstřícný přístup v osobě ved. p. Švihálka. Opraví bezvadně i nemožné. Postup prací přesně v domluveném čase. Pro mne nejlepší servis za posledních 30 let. Děkuji za existenci této organizace.
Doporučuji každému.

J. Dvořák

Zdroj: firmy.cz

Turbo na jaguaru, opraveno včas a v pohodě. Za dobrou cenu.

P. Šulc

Zdroj: firmy.cz